Tajemství úspěchů v životě není dělat, co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme
(Thomas Alva Edison)

>>SOUTĚŽ, 7.4-28.4.2012<<

Zúčastnit se může opravdu KAŽDÝ

Co, kdy, kde, proč a jak

Bláá..bláá..bláá...

13. dubna 2012 v 23:49 | Vera
Ehm...no...nevím, jestli "Kdo přežije" bude mít vůbec budoucnost. Řeknu to, i když jsem se se svojí spoluautorkou o tom nebavila, ale myslím, že i z ohledu na její neaktivitu na blogu nejspíš nemá čas...okej, napíšu jí a domluvíme se na tom, protože nechci, aby ta povídka jen tak stála rozdělaná. Takže ještě uvidíme.

Rozhodla jsem se jít trošku do sebe (moje předchozí pokusy dopadly neúspěchem) - došlo mi, že jsem závislák který celý den sedí u počítače (a nic nedělá) takže tady nebudu tak často (a tentokrát to myslím vážně, takže bacha! :D)
jo, to je i vysvětlení, proč jsem dneska nic nepřidala, já vím, není to povinnost sem něco dávat, ale když už je to můj blog, tak by se mělo něco dít.

Psát budu pořád i na vaše blogy chodit...možná se to trošku zpomalí, ale jako bych už všechno nedělala pomalu. :D (lepší pozdě, než nikdy)

Dále...v MDJ jsem se zasekla dokonale..nevím jak navázat, teda vím, jenže to stojí moc přemýšlení a to se mi ve tři čtvrtě na dvanáct vážně nechce, takže snad do ráda mě něco napadne

Když mi mozek nebere psaní, tak jsem zase zkoušela grafiku. Udělám obrázek...pak se mi přestane líbit a tak ho kompletně celý předělám...takhle to dopadlo i k titulce ke "kdo přežije"...


A poslední věc. Pokud někdy máte problém něco vymyslet, NIKDY si nestěžujte! jinak dopadnete jako já...miliarda vymyšlených povídek a není čas to ani psát :DD (a myslím že to do konce života ani nestihnu)

Ode mě vše, TAK ADIOS! :D :D

nothing

2. dubna 2012 v 19:54 | Vera
chtěla jsem napsat článek, ale moje touha sledovat hokej mi v tom zabraníla :D tak snad zítra :D :D :D

První Aprílový článek

1. dubna 2012 v 19:38 | Vera
No, nejsem moc zvyklá psát si deníčkový zápisky, jen tak občas zmíním co se děje, neděje...a tak dále :D Takže dneska je Apríl, co k tomu dodat? že se mi podařilo napálit rekordně dva lidi (normálním způsobem né tou blbou dětskou srandou :D) Mamce jsem ráno nakecala že jsem si dokonale uklidila pokoj (což u mě samozřejmě nehrozí :DDD) a sestře že se nebude natáčet Transformers 4 (ona ten to má ráda asi tak, jako já psaní na tenhle blog) a obě mi to sežrali i s navyjákem :D a vám se podařilo někoho napálit? :D

Dneska k nám přišli sestřenice takže jsem neměla čas psát na blog (jenom jsem sem tam odskočila navštívit vaše stránky a podívat se, co je nového :D) a místo toho jsem s nima hrála hry na internetu. Ael byla docela srandy (když se momentálně mezi sebou nehádaly) nj, hádky mezi sourozenci to známe..:D


tuhle písničku jsem si v poslední době zamilovala :D (jako jednu z mnoha )

Konečně smysluplný článek...Haha! :D

30. března 2012 v 11:31 | Vera

dneska máme volno!!! (jaké štěstí!) tak jsem si výjimečně přivstala dřív a rozepsala jsem povídku, prtože poslední dobou jsem neměla na psaní čas...ale spíš náladu než čas. :D nestihla jsem to, ale už tak si myslím že jsem toho za tu hodinku a půl napsala docela dost, (2A čtyřky) rychleji to nejde :D a protože za chvilku jedu z holkama do města, přodám to až se vrátím...:D

No...tohle jsem trošku nevypočítala :D

22. března 2012 v 20:07 | Vera

Vlastně ani nevím, jak by tento článek měl začínat...:D zítra jdu ze školy o hodinu dřív, protože jedu pryč, někam na chatu údajně v bílých Karpatech (trošku dálka, no ale o to to bude zajímavější :D)

A to znamená, že s největší pravděpodobností je tohle můj poslední článek až do neděle odpoledne, protože tam nebudu mít možnost dostat se na internet nebo někam do civilizace (nevím, já tam nikdy nebyla :D)

Přemýšlela jsem o tom, že bych přidala povídku, abyste měli alespoň na ty dva dny co číst, ale nevím jak to budu stíhat. chtěla jsem napsat pro změnu barvu (jednorázovku na písmeno mám sice vymyšlenou, ale bude to docela boj přenést to na papír, no poznáte sami, až to semka někdy hodím :D)

Beru si foťák, takže můžete počítat s tím, že jakmile se vrátím, určitě semka přidám nějaký fotky! :D

Takže čau! (kdybysme se už neviděli xP )

První kapitola už dneska?

19. března 2012 v 17:07 | Vera

Dneska kolem 20.00 m§žete očekávat první kapitolu Kdo přežije! :D Vzhledem k tomu. že ještě nemám odsouhlasenou titulku semka nejspíš dám tu "neoficiální" ale je to ještě 3 hodiny ne...? takže se mějte :D Myslím, že bych to výjimečně mohla stihnout

Something, what I want to tell to you

17. března 2012 v 23:19 | Vera


protože se mi chce hodně spát - zestručním to jak se dá :D ...no zestručním...

Dneska jsem vaše blogy neviděla ani zdaleka (jenom myslím u hejlynky na u small muse (prosím neberte si to osobně - dál jsem se nedostala, protože jsem na počítač chodila na černo :D (pomáhla jsem probouzet zahradu k životu a ty železný divný hrábky můžou být rády, že jsem je nezpřelámala, protože mi to s nima nešlo :D (to nejsou ty klasický jak znáte...:D)

Rozhodla jsem se, že články budu přidávat večer, protože je to jediná možnost, kdy mám na blog vážně čas (prootže mě nikdo neotravuje a nemusím stránku tisíckrát zavírat a obnovovat...a na navštívení vašich blogů si v tuhle dobu také najdu čas (nebojte se že na vás zapomínám, když tam během dne nenajdete komentář, protože já o vás vím, jen se tam nemám čas dostat - to se vám taky stává že?)

Taky jsem chtěla udělat, že každý den přidám minimálně ( a taky maximálně) něco (buď jednorázovku nebo část kapitoly, ale zase uvidím hlavně podle času! :D (protože bych chtěla, aby se to moc netáhlo.)

Mám novou spoluautorku! Adminku z blogu Endless-dream! (její blog naleznete ZDE ) a zatím se zdá, že to bude super! (shodli jsme se na tom, o čem budeme psát a teď jen musíme vymyslet hlavní zápletku a všechno kolem toho) dobře se mi s ní spolupracuje a doufám že nám to i vydrží! (k povídce mě napadla taková blbina co by se do toho dalo zařadit, tak ti to zítra pošlu přes ICQ :D)

K ostatním společným povídkám

Magický TrojúHellník - teď píše pro změnu Anne, která nemá možnost dostat se k počítači, protože je pryč (promiň že vyzrazuji soukromé informace, máš právě mě zabít a hodit do studny)

Kdo přežije - stále se pokusím vymyslet, jak vlastně začít, ale už se do toho pomalu začínám dostávat (vzhledem k tomu, že první kapitolu mám psát já :D) zítra na to kouknu a pokusím se to převést do wordu a dát to sem (nic ale neslibuji, lepší je nespěchat a mít to kvalitnější, než honem honem a....(to si každý domyslí sám :D)

Po tisíci letech se začíná něco dít :)

8. března 2012 v 20:48 | Vera

Trošku jsem si dělala pořádek v tom, co se v poslední době chystám napsat. Nezajívamé, nevadí. jenom abystě věděli na co se máte v blízké dobně těšit ( a nebo netěšit...:D)

další Spam xP

7. března 2012 v 19:15 | Vera

Jen velice nerada spamuju.....BAZINGA! :D kapitola je rozepsaná, můžu s jistotou říct, že ji přidám ještě dneska, ale kdy??...to je ve hvězdách :D

B, proč jsem se rozhodla jinak?

1. března 2012 v 17:04 | Vera

Dneska jsem měla v plánu napsat pokračování v B (jak už říká název). Už jsem to měla dokonale namyšlený, dokonce jsem si stáhla i obrázek jako doplnění textu...ale teď přijde moje oblíbený slůvko Jenomže :D...prostě a jednoduše, jak by řekla Anne, jsem to celý tak trošku překopala a udělala z toho úplně nový příběh. V pořadí už asi dvacáý, co mám naplánovaný (bez jednorázovekú, ani nevím, kdy to všechno budu psat...:D :D)
Takže se pravděpodobně pustím do 12tky, nebo to nějak upravím, aby to nebylo tak podobný a to bude těžkej úkol. no nic já se loučím :)

Snad možná...možná :D

29. února 2012 v 10:59 | Vera

neříkám, že už mi je nejdlíp a taky neříkám, že už půjdu zítra do školy ( i když s velkou pravděpodobností asi ano...) Ale konenčě jsem se zase jendou dostala k počítači (protože doma není nikdo, kdo by mi to zakazoval, takže pšššššššt :D) mám rozepdanou 11tku (tak asi 1 A4 :D) ale možná to dneska nebude, protože budu muset svůj pobyt tady hodně omezovat, aby mě teplota zase nevylítla do nebeských výšek..:D)

Hola Amigos! :D

23. února 2012 v 20:21 | Vera
Takže :D kapitola je rozepsaná, třeba přibyde už dneska,
co já vím ale spíš ne protože se musím učit :// Zítra má kámoška oslavu narozenin, zítra nebudu skoro vůbec doma a ještě pro ni nemám dárek (to jsem celá já..:D). A zítra taky přijede sestra z hor. Musím říct, že ten týden uběhl rychleji, než jsem čekala, ale docela už se těším až se vrátí (nemám koho otravovat :D :D)

Rozcestník

22. února 2012 v 15:02 | Vera
Tak, vím že na hlavní stránce teď nemám žádný "normální" články a to z jednoho prostého důvodu - potřebovala jsem využít jediný den, co jsem mohla zůstat doma a nejít do školy a udělat věc, kterou jsem plánovala už dávno a tím je rozcestník. Je to kvůli větší přehlednosti, často jsem narazila na blogy, kde jsem se nedokázala vyznat a nechtěla jsem aby ta moje k nim patřila (teď nemluvil o spřátelených blozích, často jen tak prohledávám net a narazím na cokoli...:D)

Zase něco :D

18. února 2012 v 15:06 | Vera

znáte ten úžasný pocit, kdy vás nikdo neotravuje? - sestra odjela na lyžík se školou, takže mám celej počítač jenom pro sebe! :D (jaké štěstí!) takže budu moci psát rychleji než obvykle. 10 udělám as ina dvě části aby to nebylo tak zdlouhavý, ale ještě nevím. Můžu na pevno říct, že minimálně jedna část bude ještě dneska :D

Time's slipped through my fingers

16. února 2012 v 19:41 | Vera

Až teď jsem se dostala k počítači (řekně me před deseti minutama, ale to jsem měla jiné věci na práci, než psát na blog) Chci se omluvit, ale poslední dobou vůbec nic nestíhám a vím, že jsem slíbila, že včera něco přidám, ale nemohl jsem. Dneska taky nic nebude, vrátila jsem se až teď dom, takže nevím, vůbec nevím. Jako kdyby mi čas přímo prokloluzal mezi prsty a já ho nedokázala odchytnout. tohle mě naučilo jednu věc - Nejlepším prostředkem, jak dodržet své slovo je, nikdy ho nedávat :D :D. protože vím, že je u mě dost nepravděpodobné, že ho dodržím včas...pochopte to prosím...:)

sedum!...vlastně už osm :D

13. února 2012 v 17:17 | Vera

Tak nám skončily prázdniny...:/ a všichni moc dobře víme, co to znamená...nevím, kolik kdo z vás věnuje příparavě nebo úkolům, já teda skoro nic...:D jak jsem slíbila, další část přidám dneska, zase někdy navečer (tak asi v 21.00, dřív to nestihnu)

Půjdu přímo k věci...

10. února 2012 v 22:43 | Vera

Neříká se mi to snadno, ale vzhledem k tomu, že nám učitelé naložili v celku dost domácích úkolů a písemek, až se mi z toho točí hlava, musím víkn věnovat něčemu jinému, než jsem původně chtěla - takže silně pochybuji, že přidám kapitolu dříve, než v pondělí. Neslibuji nic, možná se mýlím, ale v tuto chvíli si zatím nejsem jistá ničím. Nenávidím matemaiku! tohle je snad ten úplně nejhorší předmět na světě! (protože mi ho hlavinka vůbec nebere a vždycky jen tak koukám na tanuji "éééé?? to to tam zase píše??...." a bez kalkulačky jsem naprosto v háji..:D no, snad si udržím tu dvojku co mám. Ne tohle bylo vážně mimo, zase jsem se zakecala

Abyste nečekali...

8. února 2012 v 12:27 | Vera

Dopoledne jsem byla pryč (neočekávaná událost..:D) takže jsem se vrátila až teď - nevím kdy budu mít hotovou další část, tak píšu jen aby vám nemátlo, že je poledne a nic tady není...:D

Šestka

7. února 2012 v 17:47 | Vera

No...už si ani nepamatuji, kdy jsem tenhle obrázek naposledy používala...:D ale to je teďkom úplně jedno. Kapitolu přidám zítra - musím se přiznat, že nepíšu jenom na blog a ne jenom tenhle příběh (Anne ví, o čem mluvím že?) A rozohodla jsem se tomu věnovat aspoň jeden ten, protože poslední dobou na to dost kašlu a to mě štve ://. Šestka tedy bude až někdy zítra před polednem :D

Sbohem blogu....sbohem všechno, co jsem měla ráda

24. ledna 2012 v 20:19 | ???
Ne, kecám!..:D nic se rušit nebude. Nemám důvod ne?...zatím...pokud mi ho tedy někdo z vás nedá. zpět k tomu nadpisu - jednoduše řečeno, moje rodiče tak trošku zjistili, že u počítače trávím nadbytnou dobu času. (pro ně moc nadbytečnou, z nám lidi, kteří tam jsou ještě daleko déle než já) no, jestli jsem tu dlouho nebo ne, to ani já nedokážu správně posoudit, ale tak max 3 hodiny, problém je v tom, že vždycky když ke mě přijdou tak tak jsem..:// (tomu se prostě říká zákon schválnosti) tak se mě mamka dneska zeptala - Proč trávíš tolik času u počítače?. no samozřejmě jsem se jí snažila odpovědět jak jen nejvíc neurčitě to jde, alenešlo to. tak jsem musela říáct pravdu ( :((((( ) no a ona na to jenom - a co tvoje záda, k čemu ti pak bude nějaká knížka? přiznám se , že na tohle jsem nedokázala odpovědět. Jasně, že u toho sedím rovně (spíš opřená na židli) ale asi bych s tím vážně měla něco dělat. ale psát budu pořád....jen tady nebudu tak často jak jsem měla ve zvyku...:D

Jen tak mimo...:))

12. ledna 2012 v 22:32 | ???

No, jak jsem možná neříkala, mám rozepsanýho něco jinýho, než to o čem jsem se jen tak na polo zmínila před tím. Možná stihnu v pondělí dopsat první kapitolu, ale ještě hodně uvidím, protože mi toho zbývá ještě docela dost a čas letí....://
Jinak dneska z tý angličtiny už úplně šílím!...:D Jako už bych nebyla dost mimo, ale v Dějáku na mě jako obvykle padla "kreativní nálada" a začala jsem povídku, co píše má NEJ kámoška přepisovat do angličtiny!!...:D zatím vypadá to...zajímavě...když vezmeme v úvahu moji angličtinu...ale nemíním toho nechat :)). Jo, takhle to dopadne, když se autorka nudí....:D ale je to sranda!!

Decision

9. ledna 2012 v 16:58 | Autorka

takže po dohodě mezi čtyřma očima (ne červenýma, jak by si "někdo" mohl myslet) a chatem je rozhodnuto - TAM TO sem dávat nebudu (stejně sem o tom dost silně pochybovala). Takže až budu mít čas a náladu, vrhnu se na něco jinýho (podle mě to dopadne že budu mít rozepsanejch milion věcí, ale budu stíhat jenom "jedno..:D)

Je to ve hvězdách...

8. ledna 2012 v 23:09 | Autorka

Teď jsem trošku na pochybách, jestli budu v blízké době něco přidávat. Mám rozepsaný dvě věci, sama si říkám, jak je možná, že píšu druhej a první díl zároveň...:D :D spíš bych řekla, že ne. Uvidím, jestli jeden určitej človíček nebude proti, protože to, co momentálně píšu, je tak trošku pro ni. Asi se jí zeptám nebo si tohle přečte sama, nevím jestli sem bude mít čas chodit..:D :D. V tuto chvíli si nejsem jistá ničím...
 
 

Reklama