Tajemství úspěchů v životě není dělat, co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme
(Thomas Alva Edison)

>>SOUTĚŽ, 7.4-28.4.2012<<

Zúčastnit se může opravdu KAŽDÝ

Březen 2012

Sněží...vono normálně sněží!!! :D

31. března 2012 v 20:41 | Vera |  Photos & Arts

HEj tak to neee......prostě mi vběhne do pokoje ségra a začne křičet, že sněží. "je na hlavu" říkám si při běhu k oknu...a ono fakt!!....tvl* :D noo vydrželo to pět minut a pak zase nic...ale i tak máme vánoce! Oujééé!!

Tyhle mraky jsem fotila tak před deseti minutama...hnaly se šílenou rychlostí tak jsem myslela že bude bouřka...:D tak nic no...

Černá

30. března 2012 v 22:19 | Vera |  Barvy

Tuhle povídku bych chtěla věnovat Foxx :D (prosím ten děj si neber osobně, neměla být napsaná za účelem urážet...a klidně to zkritizuj jak se dá, když se ti nebude líbit :D

Černá


Dívám se do prázdna, podobně, jako jsem si tak poslední dobou navykla. Když s někým mluvím, můj pohled obyčejně směřuje k zemi a jeho slova my jsou jedním uchem tam a druhým ven. Nezajímá mě, co si myslí. Ano, jsem divná a je mi to jedno, vážně jedno. Já se jen ojediněle se odvážím podívat se lidem do očí…


Konečně smysluplný článek...Haha! :D

30. března 2012 v 11:31 | Vera |  Co, kdy, kde, proč a jak

dneska máme volno!!! (jaké štěstí!) tak jsem si výjimečně přivstala dřív a rozepsala jsem povídku, prtože poslední dobou jsem neměla na psaní čas...ale spíš náladu než čas. :D nestihla jsem to, ale už tak si myslím že jsem toho za tu hodinku a půl napsala docela dost, (2A čtyřky) rychleji to nejde :D a protože za chvilku jedu z holkama do města, přodám to až se vrátím...:D

Fotky speciálně aktuální :D

28. března 2012 v 19:11 | Vera |  Photos & Arts
Horší název mě fakt nenapadl :D


vyhlédla jsem z okna a vidím zapadající slunce, tak jsem popadla foťák a valila ven :D nakonec jem vyfotila "nejen" to přidávám tři fotky :D


Titulka

27. března 2012 v 16:25 | Vera |  Kdo přežije
Před nějakou dobou na mě padla dokonalá nuda, ve které se nedá dělat naprosto nic...ani spát, ani se učit (jen to ne...:D) a už vůbec ne psát. Tak to dopadlo takhle. :D titulku jsem už před nějakou dobou posílala své spoluautorce na schválení, ale nedostala jsem žádnou odpověď, jestli jo nebo ne. Buď se ten email někde zatoulal a nebo prostě nemá čas se na to kouknout (to plně chápu...:)


opět to není nic moc, protože v téhle "online-napodobenine-photoshopu" se zatím učím a vždycky jsem upravovala fotky jenom v Photofiltru, kde to bylo mnohem jednodušší a ani tam jsem nepoužívala něco, čemu se říká maska :D

Doufám, že to není nejhorší...snad ne...xP může to sloužit jako titulka a nemusí, to záleží jak se to bude líbit vám. (a nebojte se projevit i zápornou kritiku :D )

Fotky (23-25.3.2012 - Bíle Karpaty)

25. března 2012 v 20:22 | Vera |  Photos & Arts


Tak jsem se konečně vrátila :D no...:D a musím uznat, že v bílých Karpatech jeto vážně úžasný!!! počasí ani nemohlo být lepší, hezky slunečno, obloha bez mráčků (občas ne nějakej našel, ale co..) a ani nebylo zase tak horko. Během víkendu jsme ušli asi 30km, takže jsem totálně mrtvá (z toho 5 na chatu a 5 zpátky :D) nebudu to déle protahovat, fotek jsem udělala něco málo přes 100, takže po hodně užším výběru jsem nakonec vybrala 25 :D snad se budou líbit, spoustu míst jsem ani nedokázala vyfotit, protože mi do záběru pořád lezl nějakej "vocas" :D. vážně doporučuju se tam někdy podívat, je to tam krásnější, než může jakákoli fotka vystihnout!!!

PS: články začnu přidávat pozítří, protože se musím učit na zítřek a v úterý budu psát slohovku do jedný soutěže, kde bude 31.3 uzávěrka :D

No...tohle jsem trošku nevypočítala :D

22. března 2012 v 20:07 | Vera |  Co, kdy, kde, proč a jak

Vlastně ani nevím, jak by tento článek měl začínat...:D zítra jdu ze školy o hodinu dřív, protože jedu pryč, někam na chatu údajně v bílých Karpatech (trošku dálka, no ale o to to bude zajímavější :D)

A to znamená, že s největší pravděpodobností je tohle můj poslední článek až do neděle odpoledne, protože tam nebudu mít možnost dostat se na internet nebo někam do civilizace (nevím, já tam nikdy nebyla :D)

Přemýšlela jsem o tom, že bych přidala povídku, abyste měli alespoň na ty dva dny co číst, ale nevím jak to budu stíhat. chtěla jsem napsat pro změnu barvu (jednorázovku na písmeno mám sice vymyšlenou, ale bude to docela boj přenést to na papír, no poznáte sami, až to semka někdy hodím :D)

Beru si foťák, takže můžete počítat s tím, že jakmile se vrátím, určitě semka přidám nějaký fotky! :D

Takže čau! (kdybysme se už neviděli xP )

Tutorial - Originalita vs Inspirace

21. března 2012 v 20:49 | Vera |  Pro Autory/Autorky

Originalita vs Inspirace


O inspiraci jsem se okrajově zmiňovala v jednom z minulých článků a dlouho jsem přemýšlela o tom, že bych jí udělala ještě samostatně, ale potom se mi do toho dostalo další téma, které je pravým opakem inspirace. To téma nazýváme Originalitou.
Takže začátek můžeme uvést otázkou:
Co je podle vás pro psaní lepší? - Držet se daných bodů, které už před vámi nastavil někdo jiný anebo přijít s něčím, co ještě nebylo předem dáno?
Než vám řeknu svůj vlastní názor, odbočím nejdřív trošičku bokem, aby celý článek měl vůbec nějaký smysl


ČO...Ano, už zítra :D

20. března 2012 v 17:45 | Vera |  Inspirace

Zítra jedu (ještě s Anne) na okresní kolo v češtinářské olympiádě. Stále nedokážu pochopit jedno, jak se tam takovej inteligent jako jsem já mohl dostat...no ale co, aspoň to bude další volnej den bez školy...

Myslím, že bych článek klidně mohla zařadit do rubriky - kdo přežije, protože zítra to bude vážně zabijárna...:D :D 3:)

Nevíte někdo, kde jsou Modřice?...protože já ne! :D

začíná to o půl devátý a celé to trvá asi dvě hodiny (hodina na gramatiku, další na sloh). Gramatiku pos*ru jako obyčejně, ale na sloh se docela těším, tedy pokud nám dají rozumný téma (Třeba na školním kole, se na to docela psát dalo...a stejně v mé hlavě vznikaly dokonalý šílenosti a potom z toho vypadlo něco...méně šílenýho...:D někteřá možná četli, mám to někde ve starých článcích)

nemyslím si, že se dostanu dál, ale co, aspoň to jedu zkusit :D

Kdo přežije - kapitola 1

19. března 2012 v 20:04 | Vera |  Kdo přežije


SMAZÁNO


První kapitola už dneska?

19. března 2012 v 17:07 | Vera |  Co, kdy, kde, proč a jak

Dneska kolem 20.00 m§žete očekávat první kapitolu Kdo přežije! :D Vzhledem k tomu. že ještě nemám odsouhlasenou titulku semka nejspíš dám tu "neoficiální" ale je to ještě 3 hodiny ne...? takže se mějte :D Myslím, že bych to výjimečně mohla stihnout


Something, what I want to tell to you

17. března 2012 v 23:19 | Vera |  Co, kdy, kde, proč a jak


protože se mi chce hodně spát - zestručním to jak se dá :D ...no zestručním...

Dneska jsem vaše blogy neviděla ani zdaleka (jenom myslím u hejlynky na u small muse (prosím neberte si to osobně - dál jsem se nedostala, protože jsem na počítač chodila na černo :D (pomáhla jsem probouzet zahradu k životu a ty železný divný hrábky můžou být rády, že jsem je nezpřelámala, protože mi to s nima nešlo :D (to nejsou ty klasický jak znáte...:D)

Rozhodla jsem se, že články budu přidávat večer, protože je to jediná možnost, kdy mám na blog vážně čas (prootže mě nikdo neotravuje a nemusím stránku tisíckrát zavírat a obnovovat...a na navštívení vašich blogů si v tuhle dobu také najdu čas (nebojte se že na vás zapomínám, když tam během dne nenajdete komentář, protože já o vás vím, jen se tam nemám čas dostat - to se vám taky stává že?)

Taky jsem chtěla udělat, že každý den přidám minimálně ( a taky maximálně) něco (buď jednorázovku nebo část kapitoly, ale zase uvidím hlavně podle času! :D (protože bych chtěla, aby se to moc netáhlo.)

Mám novou spoluautorku! Adminku z blogu Endless-dream! (její blog naleznete ZDE ) a zatím se zdá, že to bude super! (shodli jsme se na tom, o čem budeme psát a teď jen musíme vymyslet hlavní zápletku a všechno kolem toho) dobře se mi s ní spolupracuje a doufám že nám to i vydrží! (k povídce mě napadla taková blbina co by se do toho dalo zařadit, tak ti to zítra pošlu přes ICQ :D)

K ostatním společným povídkám

Magický TrojúHellník - teď píše pro změnu Anne, která nemá možnost dostat se k počítači, protože je pryč (promiň že vyzrazuji soukromé informace, máš právě mě zabít a hodit do studny)

Kdo přežije - stále se pokusím vymyslet, jak vlastně začít, ale už se do toho pomalu začínám dostávat (vzhledem k tomu, že první kapitolu mám psát já :D) zítra na to kouknu a pokusím se to převést do wordu a dát to sem (nic ale neslibuji, lepší je nespěchat a mít to kvalitnější, než honem honem a....(to si každý domyslí sám :D)

Tutorial - Úvod do děje 2

17. března 2012 v 22:55 | Vera |  Pro Autory/Autorky
Zápletka

Úvod do děje II - Zápletky

Každý spisovatel nebo pisálek musí vědět, že každé literární dílo potřebuje zápletku - to znamená, že se tam "něco děje" něco, co čtenáře udrží u vaší knihy, případně u obrazovky počítače, pokud si svoji tvorbu publikujete na blogu, e-stránkách nebo kdekoli jinde.
Důležité je vědět, že zápletku to má VŽDY! Dokonce, i když píšete "milý deníčku…" I tam vlastně probíhá děj, možná to není tak napínavý, jako kdyby dítě prchalo před vlkodlaky, kteří se ho snaží rozsápat za živa nebo příběh člověka, kterému zbývá hodina života, než vybouchne bomba, na kterou si sednul…ale někoho, kdo má tento styl četby rád, by to třeba zajímat mohlo…třeba. Já deníčky desetiletých holek (ztvárněných literárně) moc ráda nečtu, protože podle mého názoru se tam nic zajímavého neděje…


Mé druhé já - 12/2

16. března 2012 v 20:15 | Vera |  Mé druhé já


XII - part two


Emma stála jako opařená. Vytřeštěnýma hleděla na policistu a snažila se vyhnout jeho tmavým očím, které na ni stále upřeně hleděly. Levá čočka ji začala nepatrně těkat, proto sklopila pohled a protřela si ji prstem. Přitom se vzpamatovávala z šoku, který ji před několika vteřinami zasáhl.
"tohle přece nemůže být pravda…"
Mumlala si v duchu pro sebe, přičemž se kdesi v jejím nitru hromadil odpor, proti jeho slovům. Chtěla na něho zakřičet, co si to jako dovoluje, zařazovat ji mezi podezřelé! Žádný zločin nespáchala…možná. Nedokázala si k sobě připojit pojem vražda a jméno její matky! To pro ni bylo naprosto nepřijatelné.


Menší odbočka :D

16. března 2012 v 18:48 | Vera |  Inspirace
A prý že český písničky sotjí za H*VNO!
(ZABÍT LIDI CO SI TO MYSLÍ!!) :D


já tedy poslouchám převážně Anglický (když mám náladu tak i z Francouzštiny nebo dokonce Japonsky) je mi jedno jestli to je pop, rock, metal, punk, hip hop či co..:D když se mi líbí, stáhnu a nehledím na interpreta!

K českým a slovenským písničkám si cestu vždycky najdu!

A jak jste na tom s hudebním vkusem vy?

K narozeninám

16. března 2012 v 16:48 | Vera |  Kecy v kleci :D

DNESKA MÁ HEJLYNKA NAROZENINY! TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU JÍ PŘEJU VŠECHNO NEJ NEJ NEJ, ÚSPĚCHY S BLOGEM, VE ŠKOLE, S BRATREM...:D :D :P atd atd atd (popřála bych ti dřív, ale dozvěděla jsem se to asi před hodinou :D)
její blog najdete ZDE (sry za reklamu...:D)

(dneska mám v plánu být aktivní - snad to vyjde...:D)

Tutorial - Úvod do děje 1

14. března 2012 v 20:21 | Vera |  Pro Autory/Autorky

První kroky


Úvod do děje I. - co dělat, když...jednoduše NEVÍŠ?


Ať už se jedná o básničky, poezii, povídku, nebo o cokoli, o čem jsem se lehce zmiňovala v minulém článku, je dobré mít vymyšleno "něco navíc".

Příklad - rozhodnete se psát knížku - Pokud se dostanete jenom k začátku nebo třetí kapitole a dál nic, nemá smysl nic začínat. Věřte mi, znám spousty holek (hm…:D :D - pokerface) , které rozepsali delší příběh a potom už se k němu nedostali? Ptáte se proč? Odpověď je stejná - protože jednoduše řečeno absolutně netušily jak navázat na svůj text a pokračovat dál. Potom vás příběh přestane bavit a vy neuděláte nic jiného, než hodíte někam do šuplíku zmrazit na tisíce let, dokud vám nuda nenakáže se k tomu vrátit. Je to škoda, protože z těch příběhů opravdu něco mohlo být! (já jsem je četla! A sama to moc dobře znám, mám rozepsaný 4tý díl od jedné hovadiny a ne a ne to dopsat :D)


Tutorial - Pro (úplné) Nováčky

14. března 2012 v 16:46 | Vera |  Pro Autory/Autorky
Tohle bude....hodně velkej pokus...:D


Počátek.


Pokud jste v autorském psaní plní začátečníci a teprve teď se dostáváte ke své první povídce nebo dokonce knize, radím vám, nepouštějte se do ničeho náročnějšího!
V prvé řadě byste si měli pořádně rozmyslet, do čeho se vám chce

povídka
kniha
román


Kdo přežije... - Prolog

12. března 2012 v 22:10 | VeraSpoluautorská povídka s Barbrou Storm
Žánr: Realita přitažená za vlasy :D (hódně! :D)

"co se skrývá za stěnou? a odkud se berou ty strašné zvuky? smrt je blízko..."

tenhle úvod je k tomu, abyste věděli, co bylo předtím!!! - V TÉ DOBĚ SE PŘÍBĚH JEŠTĚ NEODEHRÁVÁ!!!
(PS: je to smyšlený x realita...:D)v této rubrice platí
PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ!!!!!

dole v c.č. je INTRODUCTION

i am back!

11. března 2012 v 21:18 | Vera
od zítřka se všechno vrátí k normálu - ze studny jsem se vyškrábala...:D

R.I.P me...datum úmrtí pře pěti minutama

11. března 2012 v 18:01 | Vera |  Kecy v kleci :D
Skáču do studny...neptejte se co mi je, stejně je to jedno...Jo a sry Anne

Magický TrojúHELLník kapitola3

10. března 2012 v 16:32 | Vera |  Magický TrojúHELLník

Kapitola po krátké době? no to snad ani nejsem já. správně by ji měla psát Anne, jenže ta je na slovensku a já nechtěla skončit nudnou částí. :D posldní odstavec trošku napovídá a tom, co se bude dít v budoucnu


Magický TrojúHELLník kapitola2

9. března 2012 v 21:31 | Vera |  Magický TrojúHELLník


koenčně...skoro po týdnu další část konečně na světě. Psala jsem ji já (jak už víte) :D a pro ty z vás, které by nadcházející kapitola snad odradila od čtení, nebojte se...je to jen ticho před bouří...:D příjemnou zábavu :D
(py: možná někde místo SAM napíšu ANDY - ty jména se mi dost pletou :D)

Nová rubrika

9. března 2012 v 16:35 | Vera |  Pro Autory/Autorky
čau! :D rozhodla jsem se, že vytvořím novou rubriku která bude zaměřená spíše pro začínající autory v psaní, kteří na můj blog třeba jen tak čistě náhodou zavítají. Vím, že jste tu všichni na profesionální úrovni, ale nevadí. Stejně tu rubriku založím. :)

Ano, zahraju si na paní dokonalou, která ví všechno nejlíp a bude vám říkat co ja máte dělat (NE! tohle není to správný vysvětlení a buzerování mi moc nejde :D možná tak na Anne, ale tu spíš otavuju...že?? a neříkej že neee ;) )


Budu sem přidávát nějaký různý typy nebo jak bych jim doporučila ve psaní a co zase ne prostě kecy kecy kecy...:D


Po tisíci letech se začíná něco dít :)

8. března 2012 v 20:48 | Vera |  Co, kdy, kde, proč a jak

Trošku jsem si dělala pořádek v tom, co se v poslední době chystám napsat. Nezajívamé, nevadí. jenom abystě věděli na co se máte v blízké dobně těšit ( a nebo netěšit...:D)


Dnešek je trošku "AP SAJD DAUN!" :DD

8. března 2012 v 20:02 | Vera |  Kecy v kleci :D
Začalo sněžit...zase :D a to už jsem se těšila jaký bude nádherný jako a pak se to najednou začalo sypat z nebe..neuvěřitelný. Naštěstí neení břečka, takže alespoň něco pozitivního by se na tom najít dalo a moje tenisky by tohle asi už nerozdýchali...:D:D


Mé druhé já - 12/1

7. března 2012 v 21:58 | Vera |  Mé druhé já

co slíbím, to taky dodržím...:D opět na dvě části.

Chapter XII - part one


Zastavil před jejím domem. Vystoupil z vozu, potom lehce přibouchl dveře a pohlédl na stavbu před ním. V ruce držel poněkud zmačkaný útržek papíru, na kterém bylo modrou propiskou napsáno několik těžko čitelných číslicí a dále dlouhá řada písmenek natěsnaných na sebe, značící dvě nebo tři slova. Rukopis neměl zrovinka úhledný. Papírek rozložil, sklopil k němu oči a snažil se od sebe jednotlivé znaky odlišit, aby tak rozluštil, co je na papírku napsáno. Rukopis neměl zrovinka úhledný, komu to vadilo? Dotyčný si s tím nedělal sebemenší starosti.


další Spam xP

7. března 2012 v 19:15 | Vera |  Co, kdy, kde, proč a jak

Jen velice nerada spamuju.....BAZINGA! :D kapitola je rozepsaná, můžu s jistotou říct, že ji přidám ještě dneska, ale kdy??...to je ve hvězdách :D

Autorské čtení

7. března 2012 v 16:39 | Vera |  Inspirace

Naše "milovaná" češtinářka nás (mě. Anne a Natku (small Muse)) zapojila do autorského čtení, které se v naší škole koná myslím...každoročně?...asi jo já tam nikdy předtím nebyla. :D Začátek byl ve dvě odpoledne a trvalo to asi to tší (dýl bych tam sedět nevydržela) a šlo vlstně o to, že každý potencionální autor, kerý píše (ať už poezii nebo prózu) přečte něco ze své vlastní tvorby a porota to potom ohodnotí. Učebna byla ještě plná a ještě tam s námi šla jako doprovod Radka (hejlynka) která..nevím proč se nezúčastnila, taky by myslím mohla :DD


Hello? Sallut? :D

6. března 2012 v 14:32 | Vera |  Kecy v kleci :D
ahoj všichni. Není mi dobře (zase :/ :/) takže dneska jako obyčejně nic nepřidám (možná, všechno ukáže až čas)

Magický TrojúHELLník

4. března 2012 v 16:17 | Vera (Anne) |  Magický TrojúHELLník
Tuhle kapitoluá psala Anne, to znamená, že celá část je na jejím blogu. Zde přidávám pouze úryvek :D
TOHLE JE SPÍŠ TAKOVÁ ÚVODNÍ KAPITOLA
(informace jsou stažený z wikipedie :D)


"Jako bermudský trojúhelník anebo také ďáblův trojúhelník je označována oblast ležící mezi Miami na Floridě, Portorikem a Bermudami na pomezí Mexického zálivu a západního Atlantiku. Bermudský trojúhelník není schváleným a uznávaným zeměpisným názvem a měl by proto být psán s malým písmenem na začátku.Jako typický případ působení Bermudského trojúhelníku je prakticky ve všech dokumentech uváděno nevysvětlené zmizení 5 amerických bombardérů Grumman TBF Avenger z 5. prosince roku 1945. Letka odstartovala na běžný cvičný let z vojenské základny ve Fort Lauderdale na Floridě s úkolem proletět zadanou trasu s nácvikem bombardování a návrat na základnu…neruším Vás, pane Tailore?" zeptala se jedovatě slečna Maisonová. Sam Tailor ležel na složených rukou na lavici a dřímal. Ze zadních lavic se ozvalo zachichotání. Sama trefila do zátylku zmačkaná papírová koule.

pro c.č. pokračujte SEM

Fotky (4.3.2012)

4. března 2012 v 10:50 | Vera |  Photos & Arts

Dneska byl vážně super den! Venku krásně svítí slunce, že by byl hřích zůstat doma a nejít se někam projít (tuhle větu jsem si řekla, jakmile mě mamka vyhodila od počítače :DDDD) A taky mi přestal jít internet, kterej naskočil až v 9 večer...:/ :/
Tak jsem popadla foťák a vyrazila někam do přírody :D


AFFS, SB, Fan sites...co nám to říká?

3. března 2012 v 15:49 | Vera |  úvahy o životě

What does it realy means?

Affs, sb,…říejte si tomu jak chcete, prostě a jednoduše oblíbené stránky. Tyhle zkratky by měl znát každý, kdo se alespoň trošku pohybuje ve světě blogování, ale co to pro vás vlastně znamená?. Je to jen nějaký odkaz u vás v menu, na který jednou týdně nebo jen určitý den v týdnu zajdete a pod první článek napíšete otravné slůvko "obíhám"? Tihle lidé si podle spřátelují jenom z jednoho důvodu - jak co nejvíce zvýšit návštěvnost na svém blogísku a třeba si ani pořádně neprohlédli co je u jejich Affsek nového.

Nevěřte TOPlistům, čísla mohou klamat!


Občas se mi stává, že jen tak projíždím net a chodím po blogách. Ve většině případů se stane, že narazím na stránku, kde je denně 46lidí, 3 lidi online, ale když se podívám pod články, najdu tam nanejvýš 4 možná 5 komentářů. Prosím vás, když už někoho navštěvujete, zanechejte mu tam po sobě alespoň komentář. Co vás to stojí? Několik málo vteřin volného času. Je to stopa, díky které pozná, že tu byl…a že má o váš blog zájem. Jak má Admin potom poznat, kdo z jeho Sbček mu tam chodí, když mu u článků jen věčně svítí nula?

Kdo by měl být Affs?


Je myslím nad slunce jasné, že byste se neměli spřátelovat jen tak s někým. Chodit na blog např. o Twilight saze, když vás upíři naprosto nezajímají je podle mě zbytečnost. Hledejte si stránky nejlépe podle zaměření vašeho blogu nebo ty, co vás opravdu zaujaly, protože jedině tam se budete rádi vracet a najde si nové a opravdové "online" přátelé…:D

This song makes me cry...

3. března 2012 v 15:07 | Vera |  Kecy v kleci :D

Pokaždé, co slyším tuhle písničku, si vzpomenu na CAST AWAY; jediný film, který mě kdy dokázal rozbrečet. Vidím před sebou ty dojemný scény, jako kdybych to měla nasazený 3D brýle. Už je to sice dávno, co jsem ho viděla naposledy, ale hned bych se na něj podívala znova :D. Někdo se na to podívá a řekne "no B*že další Americkej slaďák…" ale mě se to prostě líbí a každý si může říkat, co chce, třeba že jsem divná. Mě je to volný :D :D

Kdo neviděl, nepochopí…

B

1. března 2012 v 21:00 | Vera |  Abeceda

Nejdříve (jak už jsem se zmiňovala vminulím článku) se to mělo jmenovat jinak a být o něčem úplně jiném - B jako...Bouře, a důvod, proč jsem to nakonec zamýtla by vám měl být dobře znám - vzniklo z toho něco úplně jinýho. Nezbylo mi nic jiného, než najít něco nového...a náhodou jsem na internetu narazila na slovo Bída. je těžké o tom něco psát, protože osobně s tím nemám žádné zkušenosti a moc mi nešlo vžít se do někoho takového...povídka není moc dlouhá a je psána takovým zláštním způsobem...však poznáte sami, pokud si přečtete...:DB, proč jsem se rozhodla jinak?

1. března 2012 v 17:04 | Vera |  Co, kdy, kde, proč a jak

Dneska jsem měla v plánu napsat pokračování v B (jak už říká název). Už jsem to měla dokonale namyšlený, dokonce jsem si stáhla i obrázek jako doplnění textu...ale teď přijde moje oblíbený slůvko Jenomže :D...prostě a jednoduše, jak by řekla Anne, jsem to celý tak trošku překopala a udělala z toho úplně nový příběh. V pořadí už asi dvacáý, co mám naplánovaný (bez jednorázovekú, ani nevím, kdy to všechno budu psat...:D :D)
Takže se pravděpodobně pustím do 12tky, nebo to nějak upravím, aby to nebylo tak podobný a to bude těžkej úkol. no nic já se loučím :)